Muzyczny Teatr Śmiechu - Szczegóły wydarzenia - Teatr w Twoim mieście 
Ania Wyszkoni - Kolędy Wielkie
19:00 Konin, 11.01.2018
KUP BILET
 • U kolportera:
 • Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej lubianych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Solowe płyty Ani, „Pan i pani” (2009) i „Życie jest w porządku” (2012), uzyskały status podwójnie platynowych. W 2016 roku Anna Wyszkoni świętowała 20-lecie działalności artystycznej.

  W 2015 roku ukazał się album Anny Wyszkoni pt. „Kolędy Wielkie”. W świątecznym repertuarze artystki, wśród tradycyjnych polskich kolęd, jak „Dzisiaj w Betlejem”, „Jezus malusieńki”, „Cicha noc”, „Bóg się rodzi” czy „Lulajże, Jezuniu”, znalazła się jedna nieznana do tej pory, staropolska pastorałka „Wielkie nieba”, a także zachowane w świątecznym klimacie piosenki „Od nieba do nieba” i “Mój anioł”.

  Świąteczne koncerty Anny Wyszkoni są eleganckie i pełne świątecznej magii. W programie prócz kolęd i pastorałek znalazło się kilka utworów z jej autorskiego repertuaru, m.in. „Wiem, że jesteś tam” i „W całość ułożysz mnie”. Artystce towarzyszy zespół doświadczonych muzyków na czele z jednym z najbardziej znanych polskich gitarzystów, Markiem Raduli.


  Nasi Partnerzy
  Patroni Medialni
  23.11 Bolesławiec 19:00
  Mietek Szcześniak
  24.11 Dąbrowa Górnicza 19:00
  Irena Santor